Karaköprü Erotik Masaj Di̇lde

Karaköprü erotik masaj uygulamalarının yapılmaya başlaması sıvazlama yani eflöraj hareketleri ile başlamaktadır. Sıvazlama hareketleri de yüzeysel ve derin sıvazlama olarak ikiye ayrılmakta, tek farkları ise uygulanan basınç oranıdır. Basınç oranları vücudun bölgelerine göre değişmektedir. Yüzeysel sıvazlamada, hareketler daha yumuşak, basınç az ve sabit bir hızla yapılmaktadır.

Karaköprü fantezili masaj

Derin sıvazlama hareketlerinde ise basınç oranı daha fazladır ve uyarıcı etki yapması sağlanır. İç organların uyarılması, zayıflamış olan kasların güçlenmesi için yapılır.

Efrölaj yani sıvazlama hareketleri klasik masaj türlerinin başlama ve bitiş hareketleridir. Sıvazlama hareketleri ile vücudun ilk başta gevşemesi sağlanır.

Karaköprü ateşli masaj

Yoğun baskılar uygulayarak uyarıcı etki sağlandıktan sonra, vücudun dinlendirilmesi için dinlendirici etkisi olan sıvazlama hareketleri ile işlemler tamamlanmış olur. Sıvazlama hareketleri vücudun tüm bölgelerine eşit oranda etki etmek, yağ kullanılıyorsa yağın eşit olarak dağıtılmasını sağlamak amaçlanmaktadır. Karaköprü erotik masaj .

uygulamalarında sıvazlama, kişiyi uygulamaya hazırlamak, kan dolaşımını hızlandırarak, derinin ve dokuların daha iyi beslenmesini sağlamak, sinir uçlarını uyararak, ağrıları hafifletmek, ödemi gidermek ve uykusuzluk sorunlarına çözüm oluşturmak, toksinlerin atılmasını sağlamak için yapılmaktadır.